Survial


Chyba każdy z nas grał kiedyś na takim trybie. Co tu dużo pisać, Survival z możliwością stworzenia swojego chronionego terenu, którego nikt nie zniszczy! Ani moby, ani gracze, ani TNT! Jest on w zupełności bezpieczny.

Dodatkowo co kilkadziesiąt dni odbywa się na serwerze event pt. “Krwawy Księżyc”, polegający na tym, że na świecie zapada zmrok i pojawiają się o wiele mocniejsze potwory, które dropią bardzo cenne przedmioty! Kolejną ciekawym eventem są meteoryty, które spadają co 2 godziny na powierzchnię ziemi z cennymi łupami, których bronią strażnicy!

Skyblock


Tryb polegający na rozbudowywaniu swojej wyspy, którą każdy może wybrać na początku gry. Posiadamy aż 5 wysp do wyboru! Materiały można wydobywać z generatora Cobblestone, który oprócz generowania bruku, tworzy wszystkie dostępne rudy w Minecraft!

Na naszym SkyBlocku znajdziesz także tak zwany “ChestShop”, wyspy Nether oraz End, które trzeba odblokować, a także ulepszenia wysp! Serwer jest także urozmaicony spawnerami oraz misjami, za które dostaje się nagrody!

MiniGry


Tryb w budowie! Bądźcie wytrwali, bo będzie na prawdę warto ;)

! !